• Dostęp do Root

  Uprawnienia administratora do serwera, w tym SSH, są oczywistością
 • Pierwszorzędna technologia Dell

  Serwery znanych marek, które kupilibyśmy dla siebie.
 • Gwarantowana pomoc techniczna

  Pomożemy Państwu w przypadku awarii sprzętu w czasie poniżej 60 minut.
Individual

Nasze gotowe pakiety nie spełniają Państwa potrzeb? A może chcieliby Państwo dodać dodatkową usługę?


Więcej informacji

Wszystkie ceny są podane bez VAT. Płatność będzie dokonywana w euro. | Płatność | FAQ

Configurator

Schowaj

Serwer dedykowany (Dell)

 • Dostęp root
  Tak
 • Zarządzanie Serwerem (managed) Użytkownik otrzymuje pełne prawa administratora do swojego serwera.
  Nie
 • RAID
  Tak (HW Dell PERC)
 • Kontrola serwera
  SSH, FTP, KVMoverIP
 • Urządzenie
  Dell, Intel
 • System operacyjny
  Linux CentOS 7 64bit
 • Adresy IPv4
  1 pc + 1 pc dla iDRAC
 • Adresy IPv6
  Nie
 • Stały KVMoverIP
  Tak (iDRAC)
 • Łączność
  1 Gbps (port)
  Przepustowość 80 Mbps (przesył)
 • Transfer danych (traffic)
  Bez limitów
 • Podwójna łączność
  Tak
 • Podwójna moc
  Tak
 • Zabezpieczenie anty-DDoS Projekty, których średni przepływ przychodzący wynosi mniej niż 5Mbit będą zabezpieczane przed atakami DDoS maksymalnie do 20 Gbitów.
  opcjonalnie (Radware)
 • MySQL, PHP, Apache To Państwo decydują jakie programy oraz jakie wersje zechcą Państwo zainstalować, serwer spoczywa całkowicie w Państwa rękach.
  własna instalacja
 • Monitoring
  opcjonalnie (Nagios)
 • Kopia Zapasowa Przestrzeń do przechowywania danych na RAID (redundant array of inexpensive disk). To Państwo decydują, jak często będą tworzone kopie zapasowe oraz kiedy zostaną przywrócone dane.
  opcjonalnie (Protokół NFS)
 • Gwarantowana pomoc techniczna Pomożemy Państwu w przypadku awarii sprzętu w czasie poniżej 60 minut.
  Tak
 • Pomoc techniczna W języku angielskim.
  Tak
Schowaj
paypal worldpay cards

Technologia

MasterDC centrum danych - Logo hostingu Chmury, dostawca hostingu serwera VPS w Europie Środkowej

Operacja ekologiczne

Nasze profesjonalne serwery znajdują się w bezpiecznych centrach przetwarzania danych. Dzięki technologii Dell Fresh Air centrum przetwarzania danych MasterCloud jest uznawane za ekologiczne, a jego negatywny wpływ na środowisko został zminimalizowany.

logo-dell

Profesjonalne Serwery Dell

Jako dostawcę naszych serwerów dedykowanych wybraliśmy wiodącego producenta sprzętu i technologii do serwerów: firmę Dell. Nasze serwery dedykowane to urządzenia z najwyższej półki — Dell PowerEdge R320.

platforma OpenVZ

Procesory Intel Xeon

Serwery dedykowane platformy MasterCloud są wyposażone wyłącznie w procesory Intel Xeon przeznaczone do serwerów. Ta innowacyjna seria procesorów charakteryzuje się architekturą 22 nm i tranzystorami 3D, które są stale ładowane podczas ciągłego działania.

platforma OpenVZ

Ochrona sieciowa za pomocą Radware

Systemu ochrony przed włamaniem. Ta usługa może obejmować również dodatkowo ochronę sieciową przed atakami DoS i DDoS. Wybrane rozwiązanie w postaci sprzętu Radware DefensePro x420 pozwala filtrować ataki do 40 Gb/s.

dell serwery Master serwery Datacenter Master serwery

Model płatności

Faktury są wystawiane co miesiąc, pierwszego dnia następnego miesiąca. Obsługujemy płatności kartą kredytową przez bezpieczną bramę WorldPay lub system PayPal. Ty wybierasz preferowaną metodą w poniższym formularzu zamówienia. Aktywacja usług może podlegać jednorazowej opłacie instalacyjnej.

W specjalny model real-as-you-go opłata jest naliczana codziennie. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony bez okresu wypowiedzenia. W związku z tym, że istnieje możliwość wprowadzenia nowych usług w trakcie trwania danego miesiąca, dla twojego bezpieczeństwa ustawiliśmy limit na maksymalną wartość faktury. Po przekroczeniu limitu zostanie dokonana płatność za pomocą stałego polecenia zapłaty. Płatność będzie dokonywana w euro, jednakże cena będzie wystawiana również złotówkach. Miesięczna opłata może być zależna od danego kursu wymiany walut. Jeśli nie wskazano wyraźnie inaczej podatek VAT nie jest uwzględniony w cenie.

Stań się częścią sieci MasterCloud

Usługa MasterCloud jest realizowana w centrach przetwarzania danych MasterDC na odpowiednio dostosowanym sprzęcie i przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Lokalizacje centrów przetwarzania danych są monitorowane 24 godziny na dobę, a wszystkie wydarzenia są rejestrowane przez kamery wideo.

Technologia

serwery Master

Potrzebujesz porady specjalisty?

Określ swoje potrzeby biznesowe,
a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Często zadawane pytania

Kiedy lepiej wybrać serwer dedykowany zamiast serwera w chmurze?

Serwery dedykowane są najlepsze dla projektów i zastosowań o dużych wymaganiach dotyczących wydajności, bezpieczeństwa i stabilności. Mogą to być na przykład: działanie energochłonnej bazy danych, aplikacje wymagające bardzo niskiej latencji czy systemy działające bezpośrednio na sprzęcie fizycznym.


Czy będę mieć pełny dostęp administratora?

Oczywiście. Zarządzanie serwerem będzie całkowicie w Twoich rękach. Osobiście zainstalujesz wszelkie potrzebne oprogramowanie, zaktualizujesz aplikacje i wykonasz kopie zapasowe. Ponieważ każdy serwer dedykowany należy tylko do jednego klienta, nigdy nie będzie konieczności dzielenia się jego wydajnością.


W jaki sposób odbywa się sterowanie serwerem dedykowanym?

Otrzymasz konto administratora dla dedykowanego serwera. Otrzymasz je wraz z danymi dostępu do systemu informacji o kliencie i danymi logowania do zewnętrznej karty do monitoringu iDRAC. W tym natywnym interfejsie firmy Dell dostępna jest zintegrowana konsola KVM do zdalnego zarządzania, łącznie z wirtualną zawartością multimedialną. Dzięki temu możesz pracować z serwerami tak, jakby znajdowały się tuż obok.


Ile adresów IP otrzymam?

Domyślnie przydzielamy 1 adres IPv4 do każdego dedykowanego serwera. Liczba adresów IPv6 jest nieograniczona.


Czy dostępny jest protokół IPv6?

Protokół IPv6 dostępny jest w całej sieci. Klienci indywidualni otrzymują prefiks rozmiaru /58. Z tych prefiksów następnie /64 dostępne są dla serwera.


Jak odbywa się rozliczanie oraz płatność?

Za serwer dedykowany będziesz płacić raz w miesiącu, w pierwszym dniu każdego miesiąca. Akceptujemy płatności kartą kredytową za pośrednictwem bezpiecznej bramki płatności WorldPay.