MasterCloud jest projektem czeskiego lidera w dziedzinie usług hostingowo-serwerowych. Jest to szybkie i oferowane w niskiej cenie rozwiązanie chmurowe w modelu IAAS, dostępne po jednym kliknięciu myszy, zapewniające oszczędność czasu i pieniędzy użytkowników. Projekt MasterCloud został stworzony dzięki współpracy firmy Master Internet z dostawcami najnowocześniejszych technologii — firmami Dell, VMware i Intel.


certyfikat ISO 9001:2009certyfikat ISO 27001:2014Firma Master Internet działa na rynku telekomunikacyjnym od ponad 18 lat, w ciągu których stała się wiodącym operatorem centrów przetwarzania danych w Europie Środkowej. Priorytetem firmy jest zapewnianie bezpieczeństwa danych oraz zachowanie poufności informacji przez pracowników. Potwierdzają to certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001:2009 oraz ISO 27001:2014 dotyczący bezpieczeństwa danych.

Wszyscy technicy firmy posiadają certyfikaty poświadczające ich umiejętności. Mają lata doświadczenia i praktyki w obsłudze centrów danych i komunikacji z klientem. Personel zapewniający wsparcie techniczne odpowiada na zgłoszenia klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


serwery Master

Stań się częścią sieci MasterCloud

Usługa MasterCloud jest realizowana w centrach przetwarzania danych MasterDC na odpowiednio dostosowanym sprzęcie i przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Lokalizacje centrów przetwarzania danych są monitorowane 24 godziny na dobę.

Technologia


Firma jest bezpośrednim właścicielem centrów przetwarzania danych MasterDC i wyposaża je wyłącznie w technologie uznanych firm. Dell, Cisco, Microsoft, VMware, Intel to niektórzy z partnerów, z którymi firma współpracuje od wielu lat.


cisco
juniper
redhat
microsoft
vmware
intel